Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki

Godziny otwarcia urzędu

pon. - pt. 7:30-15:30

Dane kontaktowe

Urząd Gminy Maszewo
Maszewo 71, 66-614 Maszewo
pow. krośnieński, woj. lubuskie
tel.: 68 383 13 21
email: sekretariat@maszewo.net.pl
NIP: 926-15-83-991
Regon: 000544740

Zamknij pasek info24 Zatrzymaj pasek info24 Uruchom pasek info24
Wiadomosci z Polski     |     Wiadomosci ze Swiata     |     Giełda     |     Lotto     |     

Rada Gminy

 

Skład Rady Gminy Maszewo na kadencję 2018-2023

Przewodniczący Rady Gminy Maszewo - Adam Nabrzuchowski

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Maszewo - Maria Stępień

 

Miejscowość

Imię i nazwisko

Adres
e-mail

Miłów

Rajmund Bartkowicz

bartkowicz.rajmund@maszewo.net.pl

Bytomiec

Adam Szymański

szymanski.adam@maszewo.net.pl

Rybaki

Maria Chwiałkowska

chwialkowska.maria@maszewo.net.pl

Rybaki

Adam Kwiatkowski

kwiatkowski.adam@maszewo.net.pl

Maszewo

Mariola Zelek

zelek.mariola@maszewo.net.pl

Maszewo

Adam Nabrzuchowski

nabrzuchowski.adam@maszewo.net.pl

Połęcko

Jarosław Benc

benc.jaroslaw@maszewo.net.pl

Połęcko

Ryszard Kasowski

kasowski.ryszard@maszewo.net.pl

Skarbona, Granice

Waldemar Szymański

szymanski.waldemar@maszewo.net.pl

Lubogoszcz

Iwona Golon

golon.iwona@maszewo.net.pl

Radomicko

Ewelina Andrzejak

andrzejak.ewelina@maszewo.net.pl

Skórzyn

Łukasz Wojciechowski

wojciechowski.lukasz@maszewo.net.pl

Korczyców, Chlebów

Aneta Wojciechowska

wojciechowska.aneta@maszewo.net.pl

Trzebiechów, Siedlisko

Katarzyna Gała

gala.katarzyna@maszewo.net.pl

Gęstowice, Rzeczyca

Maria Stępień

stepien.maria@maszewo.net.pl

 

UG Maszewo
enea ewe Invest in Poland Lubuskie warte zachodu Pgnig
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij